خدمات عایق کاری برای ایزوله کردن محیط های سرد و گرم

تأمین انرژی برای ادامه فعالیت های صنعتی در کارخانه ها و یا امکانات رفاهی در محیط های مسکونی فرایندی هزینه بر است که در دراز مدت می تواند فشار مالی زیادی را اعمال کند. عایق کردن ساختمان ها و تأسیسات یکی از اقداماتی است که می تواند در مصرف انرژی و هزینه های مربوط به آن (تأمین و نگهداری) صرفه جویی کند. در هنگام عایق کاری دو نکته بسیار مهم وجود دارد که نباید از آن ها غافل شد؛ نخست استفاده از متریال با کیفیت و مناسب و سپس استفاده از خدمات عایق کاری افراد متخصص و با تجربه.

خرید مواد عایق کاری
میزبان صنعت تأمین کننده انواع مواد عایق کاری

مجموعه خدماتی  بازرگانی میزبان صنعت با سابقه ای  نزدیک به سه  دهه تجربه در زمینه تأمین مواد و تجهیزات و اجرای عایقکاری تخصصی در پروژه های حرارتی و برودتی، قادر است شما را در مسیر اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی همراهی نماید. سرویس های مشاوره، تأمین، تهیه، نصب و اجرای مواد ایزولاسیون معدنی، مل و ماستیک، ورق کاری، الاستومری و پلی یورتان بخشی از خدمات عایق کاری ارائه شده توسط این مجموعه است که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

نیرو نصاب عایق کاری با قیمت مناسب

شرکت میزبان صنعت در راستای نیاز مشتریان عزیز تیمی حرفه ای و متخصص را گرد هم آورده است تا در اسرع وقت خدمات نصب و راه اندازی عایق کاری را برای مشتریان خود فرهم کند.

واحد نصاب میزبان صنعت به دسته های ذیل تقسیم می شوند:

برای ارتباط مستقیم با واحد نصاب های شرکت میزبان صنعت با این شماره در تماس باشید: ۰۲۱۹۱۰۰۶۶۶۹ داخلی ۳

https://mizbansanat.net/contact-us/

ارائه طیف متنوع خدمات عایق کاری با متریال های عایق معدنی

انواع عایق های معدنی که میزبان صنعت برای اجرای پروژه های ایزولاسیون استفاده می کند شامل پشم شیشه، پشم سنگ و مل و ماستیک می شود.

مواد عایق معدنی تابش و رسانایی گرمایی پایینی دارند و می توانند تا حد زیادی در برابر جریان همرفت حرارتی مقاومت کنند. مقاومت آن ها در برابر انتقال صدا، آتش سوزی و همچنین هزینه های پایین عایق های معدنی آن ها را به یک گزینه ایده آل برای پروژه های بزرگ تبدیل می کند.

عایق کاری موتورخانه
عایق کاری موتورخانه

انتخاب عایق معدنی مناسب برای ارائه خدمات عایق کاری حرارتی و برودتی تا حد زیادی به مقیاس پروژه، بودجه در نظر گرفته شده، اهداف اجرایی و برخی عوامل جانبی بستگی دارد.

پشم شیشه

عایق پشم شیشه به دو صورت پلیت (تخته ای) و رولی عرضه می شوند. می توان از آن ها برای عایق کاری کانال های تهویه و کولر (HVAC)، دیوار و سقف، مخازن نگهداری مایعات و تأسیسات موتورخانه استفاده کرد. خدمات عایق کاری پشم شیشه برای محیط های صنعتی با دمای دمالا بسیار رایج است، چرا که این عایق مقاومت زیادی در برابر حرارت از خود نشان می دهد و در صورت آتش سوزی به هیچ عنوان سمی نیست.

پشم سنگ

عایق پشم سنگ از لحاظ ساختار تشابه زیادی با پشم شیشه دارد اما نسبت به آن بسیار مقاوم تر است. علاوه بر این پشم سنگ ضد حریق و ضد اشتعال نیز هست. با توجه به عدم انتقال صوت و ایجاد آکوستیک مناسب، ارائه خدمات عایق کاری پشم سنگ برای محیط های صنعتی با دمای بالا و پر صدا بسیار توصیه می شود.

مل و ماستیک

مل و ماستیک یکی از قدیمی ترین متریال های ایزوله برای عایق کاری لوله ها و تأسیسات موتورخانه، کانال های تهویه و کولر، لوله های آب سرد، منابع دو جداره استیل و گالوانیزه و همچنین مخازن کویلی است. میزبان صنعت این گونه خدمات عایق کاری را با انواع گسترده ای از ماستیک ها ارائه می کند.

ردیفنوع عایقمشخصاتقیمت (تومان)
۱پشم شیشه پتوییبه صورت رول با طول ۱۰، ۱۵ و ۲۰ متر، با عرض ۱.۲ متراز  257،۴۰۰ الی ۳۰۰،۰۰۰
۲پشم سنگ های تخته ای (فلوپانل)ضخامت ۳۰، ۵۰ و ۷۰ میلیمترتماس بگیرید
۳پشم سنگ توری (ایزوبلانکت)ضخامت ۵۰ میلیمتراز ۲۵۰.۰۰۰ الی ۴۰۰.۰۰۰
۴پشم سنگ فویل دار (فنوفلت)دانسیته ۳۰ و ضخامت ۵۰ میلیمتراز ۳۰۰.۰۰۰ الی ۳۶۰.۰۰۰
۵انواع ماستیک با کیفیتتماس بگیرید

خدمات عایق کاری با ورق آلومینیوم، گالوانیزه و استیل

استفاده از ورق آلومینیوم، گالوانیزه و استیل برای عایق کاری کانال های تهویه و کولر، اتاقک و لوله های چیلر، مخازن نگهداری مایعات، مخازن کویلی، لوله های انتقال سیالات حساس به دما مانند سوخت و غیره به دو منظور انجام می شود.

نخست اینکه آلومینیوم و سایر ورق های استفاده شده در پروژه های ورق کاری هدایت گرمایی پایینی دارند؛ علاوه بر این، ارائه خدمات عایق کاری با روکش های فلزی سبب حفاظت و ماندگاری عایق های زیرین (عموماً عایق های معدنی) و جلوگیری از انتشار آن ها در هوای آزاد می شود.

عایق کاری سیستم های حرارتی و برودتی
میزبان صنعت ارائه کننده انواع خدمات عایق کاری سیستم های حرارتی و برودتی داخلی و خارجی

برای انجام پروژه های ورق کاری ابتدا ورق آلومینیوم با استفاده از دستگاه نورد، شابلون و سایر تجهیزات، مطابق با شکل و اندازه محیط مورد استفاده برش خورده و سپس شیار های نری و مادگی روی آن ایجاد می شود. میزبان صنعت خدمات عایق کاری با ورق های آلومینیومی زیر ارائه می کند.

آلیاژهای قابل تنظیمآلیاژ استانداردابعاد استانداردضخامت
۳۰۰۳-۱۱۰۰۱۰۵۰-۱۲۰۰-۳۱۰۵۱۰۰۰*۲۰۰۰ و ۲۵۰*۲۵۰۰۲ تا ۳۰ میلی متر

طراحی، تأمین و اجرای پروژه های عایق کاری با مواد الاستومری سلول بسته

به طور معمول از عایق الاستومری برای خدمات عایق کاری لوله های مسی مبرد، چیلر ها، دیواره سردخانه ها و به طور کل تجهیزات برودتی استفاده می شود. ماندگاری بالای عایق های الاستومری باعث می شود در پروژه های ایزوله کردن تأسیسات خورشیدی کاربرد های فراوانی داشته باشند.

برای ارتباط مستقیم با واحد نصاب های شرکت میزبان صنعت با این شماره در تماس باشید: ۰۲۱۹۱۰۰۶۶۶۹ داخلی ۳

https://mizbansanat.net/contact-us/

همچنین فوم های الاستومری در ساختار های متفاوت برای مجموعه های نیازمند به عایق صوتی نیز کاربرد فراوانی دارند و می توان آن ها را برای آکوستیک و ایزوله کردن استودیوها، سالن های همایش، سینما و آمفی تئاتر استفاده کرد. میزبان صنعت انواع خدمات عایق کاری با مواد الاستومری لوله ای، رولی و شانه تخم مرغی را در ابعاد مختلف ارائه می کند.

عایق پلی اورتان گزینه ای ایده آل برای سردخانه ها

عایق پلی اورتان معمولاً برای تجهیزات برودتی و سردخانه ها بیشترین کاربرد را دارند. این متریال ها را می توان برای کانال های تهویه، لوله های حاوی مایعات سرد و مبرد، پانل واحد های انتقال هوا و دیواره سردخانه ها استفاده نمود. علاوه بر این فوم پلی یورتان  قابلیت اسپری شدن در حفره ها و یا روی سطوح را نیز دارد. خدمات عایق کاری پلی یورتان در میزبان صنعت شامل تهیه و تأمین متریال مرغوب و اجرای پروژه های بهینه سازی سیستم های برودتی می شود.

مجموعه میزبان صنعت  با ۳۰ سال سابقه با انجام صدها پروژه صنعتی و ساختمانی در امور ایزولاسیون تجربه گرانقدری کسب نموده و در راستای صرفه جویی انرژی فعالیت می کند.

این شرکت متشکل از مهندسان با تجربه و تکنسین های حرفه ای در امر عایقکاری آماده مشاوره رایگان به هم وطنان و صنعت گران و مدیران عزیز میباشد تا با استفاده از مصالح و ابزار های مناسب در جهت کاهش هزینه عایقکاری یاری نماید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
پاسخگوی آنلاین میزبان صنعت
پاسخگوی آنلاین میزبان صنعت
پشتیبان آنلاین میزبان صنعت

اگر در مورد خرید و استفاده از عایق الاستومری - پشم سنگ و یا پشم شیشه سوالی دارید لطفا با ما در میان بگذارید

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱۹۱۰۰۶۶۶۹ 09190640444