درباره ما

درباره ما

درباره

شرکت میزبان صنعت

گروه بازرگانی میزبان صنعت با توجه به نیاز صنعت ساختمان کشور از یک سو و چشم انداز ساختمان سازی مدرن در سطح جهان از سوی دیگر، فعالیت خود را در زمینه عایق الاستومری حرارتی و برودتی در اواسط دهه هشتاد شروع و در حال حاضر یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در اجرای عایق الاستومری حرارتی و برودتی شناخته می شود.

درباره شرکت میزبان صنعت

 

نظر به افزایش پروژها و به منظور بالا بردن بهره وری سطح خدمات، واحد فنی بازرگانی خدابنده لو در قالب یک شرکت مجزا با نام “نوین تهویه کاسپین افرا” در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسید. و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تأسیس و در همین راستا اقدام به تأمین، تهیه، نصب و اجرای عایق الاستومریک EPDM (عایق الاستومری- فوم الاستومری)، کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک و کانال خرطومي فلکسیبل آلومینیومی یا کانال لوله فلکسی نموده است. عایق الاستومریک EPDM (عایق الاستومری) جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند.

نظر به افزایش پروژها و به منظور بالا بردن بهره وری سطح خدمات، واحد فنی میزبان صنعت  در قالب یک شرکت مجزا با نام “نوین تهویه کاسپین افرا” در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسید. و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تأسیس و در همین راستا اقدام به تأمین، تهیه، نصب و اجرای عایق الاستومری، کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک و کانال خرطومي فلکسیبل آلومینیومی یا کانال لوله فلکسی نموده است. عایق الاستومری جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند. همچنین مجموعه میزبان صنعت با اعزام گروه های آموزش دیده و مجرب جهت نصب و اجرای عایق الاستومری، کانال از پیش عایق شده فنولیک و pir، کانال لوله خرطومی فلکسیبل آلومینیومی و عایق صوتی (عایق صدا) توانسته است رضایت مشتریان و کارفرمایان محترم را جلب نماید. کلیه محصولات مجموعه میزبان صنعت شامل عایق الاستومریک، کانال از پیش عایق شده، کانال فلکسی بل لوله خرطومی آلومینیومی یا کانال لوله خرطومی فلکسیبل و عایق صوتی دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی بوده و این شرکت نیز تأمین کننده بسیاری از پروژه های بزرگ و عظیم کشور از جمله: حرم مطهر حضرت معصومه(ع)، مسجد جمکران، مرکز شیعه شناسی ایت اله مکارم شیرازی، دارالقرآن، و … بوده است. این واحد در بخش های زیر به ارائه خدمات می پردازد:

میزبان صنعت
۵/۵ - (۱ امتیاز)
پاسخگوی آنلاین میزبان صنعت
پاسخگوی آنلاین میزبان صنعت
پشتیبان آنلاین میزبان صنعت

اگر در مورد خرید و استفاده از عایق الاستومری - پشم سنگ و یا پشم شیشه سوالی دارید لطفا با ما در میان بگذارید

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱۹۱۰۰۶۶۶۹ 09190640444